پشت فوم سیل القایی پلی اتیلن

فوم سیل پلی اتیلن

فوم سيل پلی اتیلن (PE)
فوم سیل پلی اتیلن یا در واقع همان واشر سيل القایی پشت فومی پلی اتیلن برای درزبندی (پلمپ) انواع ظروف پلی اتیلن (PE) شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن استفاده می گردد. این نوع واشر سیل القایی را فوم سیل یا سیل القایی فوم دار پلی اتیلن (فوم سیل پلی اتیلن) نیز می نامند. فوم سیل پلی اتیلن بصورت عامیانه سیل دو لایه نیز نامیده می شود که در دونع جدا شونده (که فوم از آلومینیوم پس از عمل القا جدا می گردد) و جدا نشونده (آلومینویم و فوم بعد از عمل القا همچنان چسبیده به هم باقی می مانند). نوع دوم به به لحاظ قیمت ارزانتر ار نوع جداشونده می باشد.

فوم سیل پلی اتیلن
فوم سیل پلی اتیلن

از فوم سیل پلی اتیلن جدا شونده (آلومینویم سیل پشت فومی پلی اتیلن) در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان می شود وهمچنین محصولاتی که پس از باز شدن سیل القایی هنوز نیاز به آب بندی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از فوم سیل جدا نشونده اغلب برای ظروفی که دارای دربهایی با کیفیت پایین که ممکن است واشر سیل القایی تک لایه در آنها قابل استفاده نباشد مورد استفاده قرار می گیرند.

از از فوم سیل پلی اتیلن (HDPE) اغلب برای درزبندی ظروف HDPE شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن در صنایعی از قبیل:

–    مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها (انواع آب میوه، شیر، انواع سس مایونز، سس هزار جزیره و سس گوجه یا کچاپ، شکلات صبحانه، عسل، قهوه، نسکافه، کافی میت، کره بادام زمینی)
–   
محصولات دارویی اعم از جامد (قرص و کپسول)، مایع ، پماد، ژل یا کرم
–   
محصولات آرایشی و بهداشتی (انواع کرم، ژل، شوینده، مایع دستشویی، انواعسفید کننده یا  ضد عفونی کننده ها)
–   
انواع روغن های خوراکی (روغن زیتون، روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن سرخ کردنی)
–   
انواع روغن موتور و روان کننده های صنعتی (گریس، واسکازین و سایر محصولات صنعتی شامل شیشه شوی خودرو، مکمل سوخت، ضد یخ، خشبو کننده ها و غیره)
–   
انواع سموم شیمیایی و آفت کش ها ی کشاورزی و خانگی
–    و هر نوع محصول دیگری که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا، رطوبت، آلودگی های معمول محیط و تقلب داشته باشد

می توان استفاده نمود. در صورت تمایل مشتریان امکان چاپ رگباری لوگو و یا چاپ عبارات عام رو سیل القایی PE فوم دار (فوم سیل پلی اتیلن) وجود دارد. بسته به نیاز مشتریان گرامی امکان پانچ قطرهایی به کوچکی 10 میلیمتر تا 120 میلیمتر از این نوع سیل القایی وجود خواهد داشت.

 

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب