سیل القایی پلی پروپیلن تک لایه PP ، واشر سیل القایی تک لایه پلی پروپیلن جهت درزبندی ظروف پلاستیکی PP

سیل القایی پلی پروپیلن تک لایه PP
سیل القایی پلی پروپیلن تک لایه PP

سیل القایی پلی پروپیلن تک لایه  PP

سيل القايي پلی پروپیلن تک لایه (,واشر سیل القایی تک لایه PP) مخصوص درزبندی (پلمپ) انواع ظروف پلی پروپیلن (PP) شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن می باشد. این نوع واشر بصورت عامیانه تک لایه نامیده می شود و در واقع حداقل متشکل از دو لایه مجزا می باشد.

از واشرهای آلومیینومی سیل القایی تک لایه پلی پروپیلن (PP) یا همان به اصطلاح فویل سیل القایی اغلب در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان نمی شود (مصرف کننده محصول را در یک نوبت استفاده می نماید) و همچنین محصولاتی که پس از باز شدن پلمپ دیگر نیازی به آب بندی ندارند  مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع بیشترین دلیل استفاده از سیل القایی تک لایه پلی پروپیلن (آلومینیوم سیل پلی پروپیلن PP) جلوگیری از نشت محصول هنگام حمل و ذخیره در انبار، حفظ تازگی محصول و عدم تقلب می باشد. اما گاهی اوقات استفاده از آنها در موارد دیگر هم به چشم می خورد.

از واشر سیل القایی تک لایه پلی پروپیلن در صنایعی قبیل صنایع غذایی (انواع سس ها، شیر و لبنیات، عسل، شکلات، کره بادام زمینی …) و انواع نوشیدنی ها و مایعات , محصولات دارویی (جامد مانند قرص و کپسول ,مایع و پماد یا کرم) , انواع روغن های خوراکی (نظیر روغن زیتون) و روغن های دیگر (نظیر روغن موتور و روان کننده های صنعتی) و انواع سموم شیمیایی و تمام محصولات دیگر که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا, رطوبت و آلودگی های محیط می توان استفاده نمود.

در صورت وجود تیراژ مناسب امکان انجام چاپ برند و ارائه سیل القایی تک لایه پلی پروپیلن چاپدار وجود خواهد داشت. در حداقل تیراژ بر اساس قطر واشر آلومینویمی سیل القایی درخواستی مشتریان مشخص می گردد.

سایر انواع سیل القایی پلی پروپیلن PP:

1- سیل القایی مقوا دار پلی پروپیلن PP

2- سیل القایی پلی پروپیلن فومدار PP

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب