سیل القایی مقوا دار شیشه ، واشر سیل القایی پشت مقوایی شیشه جهت درزبندی ظروف شیشه ای

سیل القایی مقوا دار شیشه
سیل القایی مقوا دار شیشه

سیل القایی مقوا دار شیشه  (واشر سیل القایی پشت مقوایی شیشه)

سیل القایی مقوا دار شیشه  (واشر سيل القایی پشت مقوا شیشه( برای درزبندی (پلمپ) انواع ظروف شیشه ای شامل انواع  بطری و جار می باشد. این نوع واشر سیل القایی را سیل القایی مقوا دار شیشه یا مقوا سیل شیشه (فویل سیل شیشه مقوادار) نیز می نامند که بصورت عامیانه سیل القایی دو لایه نیز نامیده می شود که در واقع حداقل متشکل از سه تا چهار لایه مجزا (لاک یا پلیمر روی لایه آلومینویم، لایه آلومینیومی، واکس بین آلومینیوم و مقوا و لایه مقوا) مي باشد.

از واشر سیل القایی مقوادار شیشه  (آلومینویم سیل پشت مقوایی شیشه) در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان می شود وهمچنین محصولاتی که پس از باز شدن مقوا سیل القایی هنوز نیاز به آب بندی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت وجود تیراژ مناسب امکان انجام چاپ برند و ارائه سیل القایی تک لایه شیشه چاپدار وجود خواهد داشت. در حداقل تیراژ بر اساس قطر واشر آلومینویمی سیل القایی درخواستی مشتریان مشخص می گردد.

از واشر سیل القایی شیشه  پشت مقوا که مخصوص آب بندی مخصوص ظروف شیشه ای شیشه می باشد در صنایعی قبیل صنایع غذایی (انواع سس ها، شیر و لبنیات، عسل، شکلات، کره بادام زمینی …) و انواع نوشیدنی ها و مایعات , محصولات دارویی (جامد مانند قرص و کپسول ,مایع و پماد یا کرم) , انواع روغن های خوراکی (نظیر روغن زیتون) و روغن های دیگر (نظیر روغن موتور و روان کننده های صنعتی) و انواع سموم شیمیایی و تمام محصولات دیگر که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا, رطوبت و آلودگی های محیط می توان استفاده نمود.

با توجه به واردات رول مقوا سیل بصورت آماده امکان چاپ روی سیل القایی مقوادار وجود ندارد.

سایر انواع سیل القایی شیشه:

1- سیل القایی تک لایه شیشه

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب