سیل القایی فومدار پلی پروپیلن PP، واشر سیل القایی پشت فوم دار پلی پروپیلن جهت درزبندی ظروف پلاستیکی پلی پروپیلن

سیل القایی فومدار پلی پروپیلن PP
سیل القایی فومدار پلی پروپیلن PP

سیل القایی فومدار پلی پروپیلنPP ( سیل القایی پلی پروپیلن پشت فوم)

سیل القایی فومدار پلی پروپیلن (فوم سیل پلی پروپیلن) برای درزبندی (پلمپ) انواع ظروف پلی پروپیلن  شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن استفاده می گردد. این نوع واشر سیل القایی پلی پروپیلن را سیل القایی فوم دار و یا فوم سیل پلی پروپیلن PP نیز می نامند که بصورت عامیانه سیل القایی دو لایه فومی نیز نامیده می شود که در واقع حداقل متشکل از سه تا چهار لایه مجزا می باشد (لاک یا پلیمر روی لایه آلومینویم، لایه آلومینیومی، واکس بین آلومینیوم و فوم پلی پروپیلنی و لایه فوم).

از واشر سیل القایی فوم دار پلی پروپیلن (سیل القایی پشت فوم یا همان فوم سیل) در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان می شود وهمچنین محصولاتی که پس از باز شدن سیل القایی هنوز نیاز به آب بندی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از فوم سیل بیشتر برای درزبندی ظروف محصولات مایع صنعتی استفاده می شود. در صورت استفاده از سیل القایی مقوادار برای محصولات مایع این امکان وجود دارد که مایع باعث حل شدن مقوای باقی مانده در درپوش شده و کیفیت محصول باقی مانده در ظرف را تحت تاثیر قرار دهد. در صورت استفاده از واشر سیل پشت فومی (فوم سیل آلومینومی) این خطر از بین می رود.

از واشر سیل القایی فومدار ( فوم سیل)  مخصوص ظروف پلی پروپیلن در صنایعی قبیل صنایع غذایی و انواع نوشیدنی ها و مایعات , محصولات دارویی (جامد,مایع و پماد یا کرم) ,محصولات آرایشی و بهداشتی, انواع روغن های خوراکی (نظیر روغن زیتون) و روغن های دیگر (نظیر روغن موتور و روان کننده های صنعتی) و انواع سموم شیمیایی و تمام محصولات دیگر که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا, رطوبت و آلودگی های محیط می توان استفاده نمود.

با توجه به واردات رول فوم سیل بصورت آماده امکان چاپ روی سیل القایی فومدار وجود ندارد.

سایر انواع سیل القایی پلی پروپیلن PP:

1- سیل القایی تک لایه پلی پروپیلن PP

2- سیل القایی مقوا دار پلی پروپیلن PP

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب