سیل القایی تک لایه پلی اتیلن

سیل القایی تک لایه پلی اتیلن

سیل القایی پلی اتیلن تک لایه PE
سیل القایی پلی اتیلن تک لایه PE

سیل القایی پلی اتیلن تک لایه

سیل القایی تک لایه پلی اتیلن (,واشر سیل القایی تک لایه PE) مخصوص درزبندی (پلمپ) انواع ظروف پلی اتیلن (PE) شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن می باشد. این نوع واشر بصورت عامیانه تک لایه نامیده می شود و در واقع حداقل متشکل از دو لایه مجزا می باشد.

از واشرهای آلومیینومی سیل القایی تک لایه پلی اتیلن (PE) یا همان به اصطلاح فویل سیل القایی اغلب در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان نمی شود (مصرف کننده محصول را در یک نوبت استفاده می نماید) و همچنین محصولاتی که پس از باز شدن پلمپ دیگر نیازی به آب بندی ندارند  مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع بیشترین دلیل استفاده از سیل القایی تک لایه پلی اتیلن (آلومینیوم سیل پلی اتیلن PE) جلوگیری از نشت محصول هنگام حمل و ذخیره در انبار، حفظ تازگی محصول و عدم تقلب می باشد. اما گاهی اوقات استفاده از آنها در موارد دیگر هم به چشم می خورد.

سیل القایی تک لایه پلی اتیلن

از واشر سیل القایی پلی اتیلن تک لایه در صنایعی قبیل صنایع غذایی (انواع سس ها، شیر و لبنیات، عسل، شکلات، کره بادام زمینی …) و انواع نوشیدنی ها و مایعات , محصولات دارویی (جامد مانند قرص و کپسول ,مایع و پماد یا کرم) , انواع روغن های خوراکی (نظیر روغن زیتون) و روغن های دیگر (نظیر روغن موتور و روان کننده های صنعتی) و انواع سموم شیمیایی و تمام محصولات دیگر که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا, رطوبت و آلودگی های محیط می توان استفاده نمود.

در صورت وجود تیراژ مناسب امکان انجام چاپ برند و ارائه سیل القایی تک لایه پلی اتیلن چاپدار وجود خواهد داشت. در حداقل تیراژ بر اساس قطر واشر آلومینویمی سیل القایی درخواستی مشتریان مشخص می گردد.

سایر انواع سیل القایی پلی اتیلن PE:

1- سیل القایی مقوا دار پلی اتیلن PE

2- سیل القایی پلی اتیلن فومدار PE

 

 

 

 

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب