سیل القایی شیشه تک لایه ، واشر سیل القایی تک لایه شیشه جهت درزبندی ظروف شیشه ای

سیل القایی شیشه تک لایه
سیل القایی شیشه تک لایه

سیل القایی شیشه تک لایه  

سيل القايي شیشه تک لایه (,واشر سیل القایی تک لایه ) مخصوص درزبندی (پلمپ) انواع ظروف شیشه ای شامل انواع بطری و جار می باشد. این نوع واشر بصورت عامیانه تک لایه نامیده می شود و در واقع حداقل متشکل از دو لایه مجزا می باشد.

از واشرهای آلومیینومی سیل القایی تک لایه شیشه یا همان به اصطلاح فویل سیل القایی اغلب در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان نمی شود (مصرف کننده محصول را در یک نوبت استفاده می نماید) و همچنین محصولاتی که پس از باز شدن پلمپ دیگر نیازی به آب بندی ندارند  مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع بیشترین دلیل استفاده از سیل القایی تک لایه شیشه (آلومینیوم سیل شیشه ) جلوگیری از نشت محصول هنگام حمل و ذخیره در انبار، حفظ تازگی محصول و عدم تقلب می باشد. اما گاهی اوقات استفاده از آنها در موارد دیگر هم به چشم می خورد.

از واشر سیل القایی تک لایه شیشه در صنایعی قبیل صنایع غذایی (همانند انواع سس ها، شیر و لبنیات، عسل، شکلات، کره بادام زمینی …) و همچنین در انواع نوشیدنی ها و مایعات , محصولات دارویی (جامد مانند قرص و کپسول ,مایع و پماد یا کرم) , انواع روغن های خوراکی (نظیر روغن زیتون، کنجد) و تمام محصولات دیگر که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا, رطوبت و آلودگی های محیط می توان استفاده نمود.

لازم به ذکر است که در صورت وجود تیراژ مناسب امکان انجام چاپ برند و ارائه سیل القایی تک لایه شیشه چاپدار وجود خواهد داشت. این نکته شایان توجه است که در حداقل تیراژ بر اساس قطر واشر آلومینویمی سیل القایی درخواستی مشتریان مشخص می گردد.

سایر انواع سیل القایی شیشه:

1- سیل القایی مقوادار شیشه

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب