سیل القایی فومدار پی وی سی PVC، واشر سیل القایی پشت فوم دار پی وی سی جهت درزبندی ظروف پلاستیکی پی وی سی

سیل القایی فومدار پی وی سی PVC
سیل القایی فومدار پی وی سی PVC

سیل القایی پی وی سی فومدار PVC ( سیل القایی پی وی سی پشت فوم)

سیل القایی فومدار پی وی سی PVC (فوم سیل پی وی سی) برای درزبندی (پلمپ) انواع ظروف پی وی سی  شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن استفاده می گردد. این نوع واشر سیل القایی پی وی سی را سیل القایی فوم دار و یا فوم سیل پی وی سی PVC نیز می نامند که بصورت عامیانه سیل القایی دو لایه فومی نیز نامیده می شود که در واقع حداقل متشکل از سه تا چهار لایه مجزا می باشد (لاک یا پلیمر روی لایه آلومینویم، لایه آلومینیومی، واکس بین آلومینیوم و فوم پی وی سیی و لایه فوم).

از واشر سیل القایی فوم دار پی وی سی (سیل القایی پشت فوم یا همان فوم سیل) در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان می شود وهمچنین محصولاتی که پس از باز شدن سیل القایی هنوز نیاز به آب بندی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از فوم سیل بیشتر برای درزبندی ظروف محصولات مایع صنعتی استفاده می شود. در صورت استفاده از سیل القایی مقوادار برای محصولات مایع این امکان وجود دارد که مایع باعث حل شدن مقوای باقی مانده در درپوش شده و کیفیت محصول باقی مانده در ظرف را تحت تاثیر قرار دهد. در صورت استفاده از واشر سیل پشت فومی (فوم سیل آلومینومی) این خطر از بین می رود.

از واشر سیل القایی فومدار ( فوم سیل)  مخصوص ظروف پی وی سی در صنایعی قبیل صنایع غذایی و انواع نوشیدنی ها و مایعات , محصولات دارویی (جامد,مایع و پماد یا کرم) ,محصولات آرایشی و بهداشتی, انواع روغن های خوراکی (نظیر روغن زیتون) و روغن های دیگر (نظیر روغن موتور و روان کننده های صنعتی) و انواع سموم شیمیایی و تمام محصولات دیگر که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا, رطوبت و آلودگی های محیط می توان استفاده نمود.

با توجه به واردات رول فوم سیل بصورت آماده امکان چاپ روی سیل القایی فومدار وجود ندارد.

سایر انواع سیل القایی پی وی سی PVC:

1- سیل القایی تک لایه پی وی سی PVC

2- سیل القایی مقوا دار پی وی سی PVC

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب