دستگاه سیل القایی دستی

دستگاه سیل القایی دستی هوا خنک یا همان دستگاه سیل القایی پرتابل (دستگاه پلمپ درب بطری)  به دلیل قیمت مقرون به صرفه، راحتی کاربرد و اشغال فضای بسیار ناچیز بسیار محبوب و پر تقاضا می باشند. استفاده از دستگاه سیل القایی دستی اغلب به واحدهای صنعتی با طرفیت تولید پایین، کارگاه های کوچک و واحد های صنعتی که دارای آزمایشگاه های کنترل کیفی می باشند که نیاز به سیل نمودن روزانه تا حدود 4.000 عدد بطری را دارند توصیه می شود.

با توجه به قطر درب ظروف محصولات، می بایست دستگاه سیل القایی دستی با  قطر هد متناسب با درب ظرف انتخاب شود.  دستگاه سیل القایی دستی قابل ارائه توسط این مجموعه دارای سه نوع هد با قطر های 60، 100 و 120 میلیمتر می باشد.، از این دستگاه می توان در سیل نمودن انواع بطری، قوطی، جار و گالن پت، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و شیشه استفاده نمود. جنس ظروف ارتباطی به دستگاه نداشته و با یک دستگاه سیل القایی دستی و استفاده از واشر سیل القایی مناسب ظرف می توان انواع مختلف ظروف پت (pet) ، پلی اتیلن (PE) و شیشه را سیل (پلمپ) نمود. نکته بسیار مهم جنس درب ظروف است که می بایست حتما از پلاستیک باشد.

دستگاه سیل القایی دستی هوا خنک
دستگاه سیل القایی دستی هوا خنک

مشخصات فنی دستگاه سیل دستی (پرتابل):

ولتاژ برق ورودی: 200-220 ولت (تک فاز 50 هرتز)

توان خروجی: 500 وات

ابعاد: 33x28x15 cm
از مزایای دستگاه سیل القایی دستی می توان به قیمت ارزان، اندازه بسیار کوچک و سادگی استفاده از آن اشاره نمود. معمولا به طور عامیانه دستگاه سیل القایی پرتابل را دستگاه پلمپ درب بطری نیز می نامند.

 

دستگاه سیل القایی دستی هوا خنک – دستگاه پلمپ درب